Ali Ataş D,j,tal Pazarlama

Dijital Reklam Hizmetleri

Ali Aktaş olarak ve markam olan DijiBrand olarak verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi Dijital Reklam Hizmetleri. Bu hizmetler;

  • İnstagram Reklamları
  • Facebook Reklamları
  • Google Ads Reklamları
  • Youtube Reklamları (Google Ads ile ortak platform)
  • Twitter vb. sosyal medya reklamları

Bu Reklamlar Size Ne Kazandıracak?

Hizmet verdiğimiz müşterilerimize hangi hizmetlerimizi vereceğimize karar verirken öncelikle sektörüne ve yaptığı işe bakıyoruz. Hizmet verdiği sektörde daha çok müşteri kazanmasını sağlayacak sistemleri belirleyip, işletme için gereksiz olan hizmetleri çıkarıyoruz.

Daha sonra müşterimiz için kampanya ve stratejiler oluşturup, gerekirse sistemler kurup yüz binlerce müşteriye ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm amacımız hizmet verdiğimiz kişinin müşteri sayısını ve satışlarını arttırmak.

İşler iyi giderken reklam yapmak faydalıdır ama işler kötü gittiği zaman zaruridir.

Hint Atasözü

Dijital Reklamlar Neden Önemli?

Yukarıdaki grafiklere baktığımızda ………….. insan sosyal medya ve diğer internet programlarını kullanmaktadır. Bu platformlarda vereceğiniz reklamlar diğer klasik TV, Gazete, Radyo gibi reklam türlerinden daha fazla kişiye ulaşmaktadır. Bunun dışında Dijital Reklamlarda Bölge, Yaş aralığı, cinsiyet, ilgi alanları, alışveriş alışkanlıkları gibi birçok ayarlama yaparak sadece müşteriniz olabilecek insanlara reklam gösterilir ve reklamlardan alınan sonuçlar her an izlene bilmektedir. Yani bir reklam için harcadığınız tutar karşılığında ne kazandığınızı her an bilirsiniz.

Bu özellikler dışında Dijital reklamlarda yapabildiğimiz Remarketing ve diğer büyük stratejiler sizlere en hızlı şekilde müşterilerinizi arttırmayı ve herşeyi takip etmeyi garantiler.

Neden Biz?

Dijital Reklam konusunda kazandığımız tecrübeler dışında büyük gücümüz var. İnsan psikolojisi ve pazarlama stratejileri uzmanlığı. Bu üç kavramın birleştiği bir kampanya da satışlarınızın ve müşterilerinizin artmaması gibi bir olasılık çok düşük. Teknolojinin bize sağladığı faydaları, yeni nesil reklam araçlarını ve reklam stratejilerini en ince ayrıntısına kadar biliyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilir veya İletişim Sayfasından İletişime Geçebilirsiniz.

Dijital Reklam Hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilir veya buraya tıklayarak ilk kez hizmetlerimizi gören kişilere özel olarak verdiğimiz 1 saat ÜCRETSİZ Danışmanlık için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu formdan aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, hizmetlerim hakkında bilgi alabilirsiniz. Formu doldurup gönderdikten çok kısa süre sonra sizinle iletişime geçeceğim

Ali Aktaş

Dijital Pazarlama & Satış Stratejileri Uzmanı

Dijital Pazarlamanın Gücü

Dijital Pazarlamanın gücünü anlayan iş yeri ve firmalar son 3-4 yıl içerisinde çok büyük yol kat ettiler. Dijital Pazarlama çalışmalarına zaman ve bütçe ayıran firmalar, sektördeki rakiplerinin hızlı bir şekilde önüne geçiyor.

Satışlarını Arttırmak İçin ÜCRETSİZ
DİJİTAL PAZARLAMA İPUÇLARI

Satışlarını ve müşteri sayını arttırmak için Dijital Pazarlama ile ilgili ipuçları almak istiyorsan Mail Listesine ÜCRETSİZ abone olabilirsin!

Abone olduğunuz için teşekkür ederim.

Bir hata meydana geldi.