Ali Ataş D,j,tal Pazarlama

Hizmetlerim

Bu sayfada hizmetlerim ile ilgili genel bilgiler bulunmaktadır. Her bir hizmetin altındaki butona tıklayarak o hizmetle ilgili detaylı bilgi alabilir, yukarıdaki menüden iletişim seçeneğine tıklayarak iletişime geçebilir veya beni yeni tanıyorsanız ÜCRETSİZ 1 SAAT DANIŞMANLIK seçeneğine tıklayarak size özel 1 saat tamamen ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Aşağıda Listelenen Hizmetlerim:

  • Dijital Reklam Hizmetleri
  • Web Sitesi Tasarım & Yazılım Hizmetleri
  • Web Sitesi Yönetim Hizmeti
  • Sosyal Medya Yönetim Hizmeti
  • Pazarlama Stratejisi Geliştirme Hizmeti
Dijital Pazarlama Hizmetlerim
Dijital Pazarlama Hizmetlerim

Dijital Reklam Hizmetleri

Geliştirdiğim farklı reklam çıkma tarzıyla algoritmaları arkama aldım.

Tüm sosyal medya servislerinde (İnstagram, Facebook vb.) ve tüm Google servislerinde (Google, Youtube vb.) algoritmanın gücünü arkamıza alarak ve geliştridiğimiz farklı reklam yapma tarzıyla işletmenizin müşteri ve satışlarını çok büyük oranda arttırıyor. Çok büyük oranda marka bilinirliği sağlıyoruz. Dijital reklam hizmetim hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları Hizmeti
Sosyal Medya Reklamları Hizmeti

Web Sitesi Tasarım & Yazılım

Doğru Websitesi sizi Google da en üst sıralara taşır. Googleda önde olmak herşeydir.

İşletmeniz veya firmanız için ihtiyacınız olan web sitesini kuruyor veya eski web sitenizi yeniliyoruz. Sitenize yaptığınız işe göre randevu sistemleri, takip yazılımları, e-ticaret yazılımları vb. onlarca işlevsel yazılım ekliyoruz. Bu sayede hem işlevsel hem mükemmel bir web sitesine sahip oluyorsunuz. Web Sitesi Tasarım & Yazılım Hizmetim hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki butona tıkla.

Dijital Pazarlama ile satışları arttır
Dijital Pazarlama ile satışları arttır

Web Sitesi Yönetimi

Web sitesi ve Sosyal Medya hesaplarını iyi yöneten firmalar çok kısa sürede rakiplerinin önüne geçiyor.

Web sitesinin doğru yönetilmemesi, yeteri sıklıkta içerik girilmemesi, içeriklerin ve site genelinin Google ve SEO gerekliliklerini karşılamaması siteyi Google sıralamalarında geriye düşürecektir. Sattığınız ürünle ilgili arama yapan bir müşteri sizin yerinize Google da önede olan rakibinizi görür. Web sitesi yönetim hizmetimizle en kaliteli yönetim hizmetini sizler için sağlıyorum. Bu hizmetimle ilgili daha fazla bilgi için ağaıdaki butona tıkla.

Sosyal Medya Yönetimi

Doğru yönetilen sosyal medya hesapları altın yumurtlayan tavuktur.

Sizde fark etmişsinizdir. Sosyal medya hesaplarını iyi yöneten veya iyi yöneten kişilere devreden kişiler veya firmalar 2 3 yıl içinde oldukları konumdan çok daha mükemmel konumlara geldiler. Artık herkes sosyal medyanın gücünü biliyor. Sosyal medya hesaplarınız için içerikler oluşturup doğru yönetimi sağlayarak takipçi ve müşteri sayınızı arttırıyoruz. Bu hizmetle ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Hizmetlerim
Dijital Pazarlama Hizmetlerim

Pazarlama Stratejisi Geliştirme

Pazarlama stratejisi olmadan yapılan işler asla maksimum verimi vermez.

Pazarlama bir işletmenin temel direğidir. İşletmeyi ayakta tutan şeydir. Doğru pazarlama stratejileri ile yapılan reklam ve çalışmalar marka bilinirliliğinizi ve müşteri sayınızı çok büyük oranda arttırmaktadır. Bu hizmetim hakkında daha fazla bilgi almak ve işletmeni büyütmeye başlamak için aşağıdaki butona tıklayabilirsin.

Bu formdan aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, hizmetlerim hakkında bilgi alabilirsiniz. Formu doldurup gönderdikten çok kısa süre sonra sizinle iletişime geçeceğim

Ali Aktaş

Dijital Pazarlama & Satış Stratejileri Uzmanı

Dijital Pazarlamanın Gücü

Dijital Pazarlamanın gücünü anlayan iş yeri ve firmalar son 3-4 yıl içerisinde çok büyük yol kat ettiler. Dijital Pazarlama çalışmalarına zaman ve bütçe ayıran firmalar, sektördeki rakiplerinin hızlı bir şekilde önüne geçiyor.