Ali Ataş D,j,tal Pazarlama

Sosyal Medya Yönetimi

Ali Aktaş olarak ve kendi firmam olan DijiBrand olarak verdiğimiz önemli hizmetlerden bir tanesi Sosyal Medya Yönetim Hizmeti.

Hizmet Detayları

  • Facebook, İnstagram, Youtube Hesaplarının Yönetilmesi ve Ayarlarının yapılması
  • Düzenli bir şekilde Resim, Video içeriklerinin üretilip yayınlanması
  • Markanıza ve İş yerinize özel içerik tasarımlarının yapılarak reimlerin bu tasarımlarda yayınlanması
  • Özel Videolar Üretilmesi
  • Takipçi Sayınızın tamamen doğal stratejiler uygulayarak arttırılması

Bu Hizmet Neden Önemli?

Sosyal medya günümüzde çok fazla insana çok hızlı şekilde ulaşılabilen bir platform. Bu platformu doğru kullanan insanlar çok hızlı bir şekilde hem işlerini büyüttüler hemde ülke veya dünya çapında bilinir hale geldiler. Bu platformları yanlış kullanan insanlar ise ya büyüyemedi yada yaptıkları hatalar yüzünden müşteri gözünde kötü bir algı yarattılar.

Yani bugün İnstagram, Youtube ve Facebook gibi platformları doğru ve etkili kullanmak şart haline geldi. Bu platformlarda güçlü adımlarla ilerleyen kişilerden görebileceğiniz gibi izleyeceğiniz doğru stratejiler sizi çok hızlı bir şekilde rakiplerinizden ayırıp çok ayrı bir seviyeye taşıyacaktır.

Neden Biz?

Verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi düzenli ve ne yaptığını bilerek çalışmamızın dışında, insan psikolojisi ve satış stratejileri konusunda ki uzmanlığımız bizi diğerlerinden ayırıyor. Bu birikimin ile birlikte birde sosyal medya ile ilgili olan bilgimizi birleştirince ortaya çok güzel işler çıkıyor.

Detaylı Bilgi İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilir veya İletişim Sayfasından İletişime Geçebilirsiniz.

Dijital Reklam Hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilir veya buraya tıklayarak ilk kez hizmetlerimizi gören kişilere özel olarak verdiğimiz 1 saat ÜCRETSİZ Danışmanlık için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu formdan aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, hizmetlerim hakkında bilgi alabilirsiniz. Formu doldurup gönderdikten çok kısa süre sonra sizinle iletişime geçeceğim

Ali Aktaş

Dijital Pazarlama & Satış Stratejileri Uzmanı

Dijital Pazarlamanın Gücü

Dijital Pazarlamanın gücünü anlayan iş yeri ve firmalar son 3-4 yıl içerisinde çok büyük yol kat ettiler. Dijital Pazarlama çalışmalarına zaman ve bütçe ayıran firmalar, sektördeki rakiplerinin hızlı bir şekilde önüne geçiyor.

Satışlarını Arttırmak İçin ÜCRETSİZ
DİJİTAL PAZARLAMA İPUÇLARI

Satışlarını ve müşteri sayını arttırmak için Dijital Pazarlama ile ilgili ipuçları almak istiyorsan Mail Listesine ÜCRETSİZ abone olabilirsin!

Abone olduğunuz için teşekkür ederim.

Bir hata meydana geldi.