Ali Ataş D,j,tal Pazarlama

Web Sitesi Tasarım & Yazılım

Ali Aktaş olarak ve kendi firmam olan DijiBrand olarak verdiğimiz önemli hizmetlerden bir tanesi Web tasarım ve Yazılım Hizmetleri.

Hizmet Detayları
  • Sizin için en uygun tasarıma sahip Web sitesi tasarlanır. 
  • SEO (Search Engine Optimization) yani Google gibi arama motorlarında ilk sayfada çıkmanız için gerekli optimizasyon yapılır. 
  • Sadece internetten broşür gibi durmanız değil, gerekli sistemler entegre edilerek sistemler kurularak işlerinizi yönetmeniz ve müşterileriniz artması hedeflenir. 
  • Yaptığıız işe göre Randevu alma sistemi, E-ticaret sistemi ve Reklam Stratejileri için kullanılan müşteri takip sistemleri entegre edilir. 
  • Siteniz anahtar teslim olarak tamamlandıktan sonra öylece bırakılmaz, yönetim hizmetimiz ile sürekli güncellenir ve içerik üretilir. 

Bu Hizmet Neden Önemli?

Örneğin: Şuan bir kişi Kapadokya da tatile çıkacağında ilk yaptığı şey Googledan “Kapadokya Otel, Kapadokya Pansiyon, Kapadokya uygun fiyatlı pansiyon” gibi aramalar yapmakta. Bu aramalarda sizin Web siteniz yoksa veya arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmıyorsa o müşteriyi ilk sırada çıkan rakiplerinize kaptırma olasılığınız %100.

Başka bir örnek: Bakırköyde yaşayan ve Lazer epilasyon veya Cilt bakımı yaptıracak bir kişi İnternette “Bakırköy lazer epilasyon, Bakırköy güzellik merkezi, Bakırköy güzellik salonu, Bakırköy cilt bakımı” gibi aramalar yapmaktadır. Siz bu aramalarda Web sitenizle en üst sıralarda görünmüyor, tasarımınızla müşteriye güven vermiyor ve kolay randevu sistemleriyle müşteri işini kolaylaştırmıyorsanız o müşteriyi rakiplerinize kaptırma olasılığınız çok yüksek.

Neden Biz?

Biz yaptığımız her Websitesini ve her hizmeti müşterimizin sektörü, yaptığı iş, hizmet tarzı ve gerekli olan tüm sistemleri analiz ederek gerekli olan işlemleri uyguluyoruz. 

Pazarlama Stratejileri ve Dijital Reklam alanındaki uzmanlığımız sayesinde Web sitesi içerisine müşteri kazanma ve markanızı tanıtma adına gerekli olan tüm sistemleri kuruyoruz. 

Web sitesini yapıp teslim etmekle kalmıyor sizinle iletişim halinde kalarak sitenizi yönetiyor, içerik üretiyor, herhangi bir isteğinize veya sorunda doğrudan müdehale ediyorum. 

Detaylı Bilgi İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilir veya İletişim Sayfasından İletişime Geçebilirsiniz.

Web Sitesi Tasarım ve Yazılım Hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilir veya buraya tıklayarak ilk kez hizmetlerimizi gören kişilere özel olarak verdiğimiz 1 saat ÜCRETSİZ Danışmanlık için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu formdan aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, hizmetlerim hakkında bilgi alabilirsiniz. Formu doldurup gönderdikten çok kısa süre sonra sizinle iletişime geçeceğim

Ali Aktaş

Dijital Pazarlama & Satış Stratejileri Uzmanı

Dijital Pazarlamanın Gücü

Dijital Pazarlamanın gücünü anlayan iş yeri ve firmalar son 3-4 yıl içerisinde çok büyük yol kat ettiler. Dijital Pazarlama çalışmalarına zaman ve bütçe ayıran firmalar, sektördeki rakiplerinin hızlı bir şekilde önüne geçiyor.