Ali Ataş D,j,tal Pazarlama

Web Sitesi Yönetimi

Ali Aktaş olarak ve kendi firmam olan DijiBrand olarak verdiğimiz önemli hizmetlerden bir tanesi Web Sitesi Yönetim Hizmeti.

Hizmet Detayları

  • Web sitesinin kullanıcı deneyimini iyileştirme yönünde düzenlenmesi
  • Verdiğiniz hizmete uygun sistemlerin entegre edilmesi (Randevu sistemi, E-ticaret sistemi vb.)
  • Resim, Video, Blog yazısı gibi içerikler üreterek müşteri web sitesini güncel tutmak ve müşteriye kaliteli bilgilendirme yapmak.
  • Web Sitenizin Google gibi arama motorlarında ilk sayfada çıkmasını sağlayarak müşteri sayınızı arttırmak.

Bu Hizmet Neden Önemli?

Günümüzde bir çok kullanıcı bir ürün veya hizmet almadan önce internette arama yapmakta ve çıkan sonuçlara göre web sitelerini ziyaret etmekdir. Eğer müşterinin girdiği web sitesi kullanıcı deneyimi konusunda başarısız ise, yani site yavaş açılıyor, tasarım olarak güzel gözükmüyor, müşteriye güven vermiyor ve gerekli kolaylıkları müşteriye sağlamıyor ise %95 oranında müşteri kaybediliyor.

Aynı zamanda web sitesi için blog yazısı ve diğer tiplerde içerik güncel olarak üretilmiyor ise google da bulunması çok zor hale geliyor. Bu sebepten dolayı web sitesi yönetimi daha fazla müşteri edinmek veya daha fazla satış yapmak için son derece önemli ve bir okadar da yorucu bir iştir. Doğru bir şekilde yönetilen web sitesi ise sizi rakiplerinizden büyük oranda ayırarak markanızın tanınmasını ve müşteri sayınızın artmasını sağlar.

Neden Biz?

Reklam teknolojileri ve Satış stratejileri konularında ki uzmanlığımız sayesinde web sitelerine entegre edilecek sistemler, bunların takibi ve Google da ilk sayfalara çıkmanızı sağlayacak aksiyonlar hakkında en ince detaylara kadar bilgili ekip arkadaşlarımız bulunmakta.

Tüm bu birikimi bir araya getirdiğimizde müşteri sayısı arttırmaya ve markanızın tanınmasına odaklanarak yaptığımız işi en iyi şekilde yapıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilir veya İletişim Sayfasından İletişime Geçebilirsiniz.

Web Sitesi Tasarım ve Yazılım Hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçebilir veya buraya tıklayarak ilk kez hizmetlerimizi gören kişilere özel olarak verdiğimiz 1 saat ÜCRETSİZ Danışmanlık için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu formdan aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, hizmetlerim hakkında bilgi alabilirsiniz. Formu doldurup gönderdikten çok kısa süre sonra sizinle iletişime geçeceğim

Ali Aktaş

Dijital Pazarlama & Satış Stratejileri Uzmanı

Dijital Pazarlamanın Gücü

Dijital Pazarlamanın gücünü anlayan iş yeri ve firmalar son 3-4 yıl içerisinde çok büyük yol kat ettiler. Dijital Pazarlama çalışmalarına zaman ve bütçe ayıran firmalar, sektördeki rakiplerinin hızlı bir şekilde önüne geçiyor.

Satışlarını Arttırmak İçin ÜCRETSİZ
DİJİTAL PAZARLAMA İPUÇLARI

Satışlarını ve müşteri sayını arttırmak için Dijital Pazarlama ile ilgili ipuçları almak istiyorsan Mail Listesine ÜCRETSİZ abone olabilirsin!

Abone olduğunuz için teşekkür ederim.

Bir hata meydana geldi.